Bel ons: +31(0)70 - 4141650

OM5 glasvezel kabels en producten van E&T

08-30-2017 - Nieuws

OM5 glasvezel kabels en producten van E&T bieden meer bandbreedte over multimode fiber optic netwerken met aanzienlijk minder vezels. OM5 fibers kunnen met slechts 2 glasvezels 100 G Ethernet ondersteunen. Dat is een aanzienlijke winst aangezien OM3 en OM4 fiber optic kabels wel 40G of 100 G Ethernet ondersteunen, maar slechts met een capaciteit van 10G per vezel . Hierdoor was er tot voor kort veel meer glasvezelinfrastructuur en apparatuur nodig.

E&T OM5 cable en OM4 kabel

WBMMF of te wel Wide Band Multi Mode Fiber

WBMMF of te wel Wide Band Multi Mode Fiber biedt veel meer mogelijkheden door het gebruik van golflengtes tussen de 840 en 953 nm. Hiermee kan Wavelength Division Multiplexing (WDM) technologie toegepast worden, waardoor gelijktijdig over dezelfde vezel verschillende datakanalen opgezet kunnen worden. Via deze kanalen wordt de data over verschillende golflengtes tegelijkertijd getransporteerd. De TIA-42.12 werkgroep keurde de ANSI/TIA-49AAAE WBMMF standaard in juni 2016 goed. Deze is nu vastgelegd in de nieuwe TIA-42.12 en ISO/IEC standaarden. Andere onlangs geratificeerde glasvezelstandaards zijn o.a. de IEEE 802.3 by-2016 voor 25 GBase-SR en de IEEE P802.3cd voor 50 GBase-SR. Met de nieuwe OM5 standaard kunnen zelfs snelheden tot 400 Gb/ s over multimode tot 150 meter gehaald worden! Bent u klaar voor de toekomst?

MPO en MTP oplossingen en migraties naar de toekomst

Bij iedere investering is het van belang dat u nadenkt over de toekomstvastheid van uw infrastructuur. De OM5 standaard is daarnaast backward compatible met de OM4 standaard op 850nm! Ontwikkelingen op het gebied van apparatuur gaan vaak veel sneller dan uw vaste Data Center infrastructuur. Daarom is vakkundig advies belangrijk om goed te kunnen overwegen welk type bekabeling u kiest voor de komende 10 tot 15 jaar. Bij E&T kunt u naast top producten vakkundig advies krijgen en helpen wij u graag verder.

Overige glasvezel producten bij E&T

Vele bedrijven kopen al hun glasvezel en andere Data Center producten bij E&T. Denkt u maar eens aan fiber optic goten, High Density Optical Distribution Frames (ODF’s), eenvoudige patchpanelen, prefab en geteste fiber optic trunk kabels, patch cords, 19” cabinets, DC corridors en frames, (Q)SFP’s transceivers of cleaners en testers.

Wenst u meer informatie?

Indien u meer informatie wenst, dan kunt u ons bellen op +31(0)704141650 of hier het contactformulier invullen of u inschrijven voor onze nieuwsbrief. Dan kunnen wij u verder helpen met een voor u betaalbare en passende oplossing.

 

OM5 glasvezel kabels en producten van E&T

Neem contact op!



Snel contact?
Belangrijke pagina’s
E&T nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de nieuwste innovaties en ontwikkelingen!